O NÁS

Firma s tradicí od roku 1990

Naše firma se specializuje na služby spojené s realizací kulturních, společenských, sportovních a prezentačních akcí, v oblasti zajištění dočasných konstrukcí, jako MOBILNÍ TRIBUNY, PÓDIA, SCHODIŠTĚ, VĚŽE a další speciální konstrukce podle individuálních potřeb konkrétní akce.
Konstrukce dodáváme jako komplexní řešení, to znamená včetně montáže, demontáže, pronájmu, případně technického zabezpečení.

Naši klienti nás motivují

Vážíme si klientů, kteří se k nám vracejí, a vždy nás potěší, když se akce vydaří. Je to nejlepší ocenění naší práce.

V oblasti, ve které se pohybujeme, je nesmírně důležitý individuální přístup ke každé akci a dobrá komunikace s klientem. Každoročně investujeme zpět do zlepšování našich služeb nemalé prostředky a to zejména jako reakci na podněty a připomínky našich klientů.

Jsme připraveni společně s vámi najít nejlepší cestu, technicky řešitelnou a finančně co nejméně náročnou při realizaci vaší akce. Při konzultacích Vám rádi poradíme.

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost konstrukcí řadíme jako samozřejmou součást každé zakázky. Konstrukce navrhujeme tak, aby splňovaly bezpečnostní předpisy. Kvalita provedení montáže je pak další zárukou bezpečnosti.
Naše mobilní tribuny jsou CERTIFIKOVANÉ.